تلفن:     03133324320-03133337500

نمابر:     03133324392

واتس آپ :  09029545099

اینستاگرام: AGS.INSPECTION

تاریخ آخرین بروز رسانی : 1397/05/28

 آدرس:

اصفهان .میدان جمهوری . خیابان امام خمینی(ره). خیابان ساحل. پلاک 26.

خدمات آزمون گستر اسپادان

 

شرکت مهندسی آزمون گستر اسپادان با هدف درک نیاز های مشتریان ، شناخت و تفهیم هر چه بیشتر شرایط پروژه ها و ارتقاء سطح توانایی سازمان در ارائه خدمات مطلوب تر ، ارزیابی های لازم را در قالب بازدید های مکرر و در زمان های مختلف از پروژه های مشتریان در دستور کار قرار داده است.

بازدید پیش از عقد قرار داد از محل پروژه  و بررسی شرایط کار، به منظور داشتن برداشتی درست از وضعیت و موقعیت مشتری بسیار حائز اهمیت می باشد. لذا شرکت مهندسی آزمون گستر اسپادان سعی بر آن دارد تا پیش از انجام هرگونه همکاری با مشتری طی هماهنگی قبلی فرصت بازدید و ارزیابی را فراهم کرده و با انجام تعاملات لازم و تبادل اطلاعات با مشتری ، به این مهم جامه عمل بپوشاند.

بازدید های متوالی از پروژه کارفرما توسط مدیر بازرسی صورت گرفته و نتایج ارزیابی های ایشان در جلسات درون سازمانی مطرح گردیده و درباره مسائل و چالش های احتمالی تصمیم گیری می شود.

این شرکت با مد نظر داشتن  بیانیه ی استقلال سازمان و نیز رعایت اصل راز داری، متعهد می باشد کلیه مشاهدات خود را از مشتریان ، محرمانه پنداشته و تنها در راستای ارائه خدمات مطلوب تر و جلب رضایت مشتریان بکارگرفته شود. و هیچ گونه سوء استفاده و اطلاع رسانی به غیر دراین موارد صورت نخواهد گرفت.

مرکز تخصصی فروش کلیه تجهیزات NDT  و ارائه استانداردها و دستور العمل ها در زمینه تست های غیر مخرب

شماره تماس واحد فروش : 09132652182

گواهی نامه ها و تائید صلاحیت های آزمون گستر اسپادان

************************************************

123.jpgIRSNT.jpgahan.jpgatomi.jpgesfahan.jpgiwnt.jpgkar.jpgmadan.jpgnanci.giftyehran.jpg

مدیران آزمون گستر اسپادان

برخی از مشتریان ما